Başkan Duman YKS’ ye gireceklere başarılar diledi

Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, hafta sonu gerçekleştirilecek YKS öncesinde sosyal medya hesabında bir video paylaşarak sınava girecek herkese başarılar diledi.  Başkan Duman, şu ifadeleri kullandı:

“Bu hafta sonu önemli bir sınava gireceksiniz. Geleceğimizin teminatı olan sizlerin bu sınava büyük bir azimle hazırlandığınıza eminim.  Bu sınav elbette çok önemli ancak unutmayın ki sadece bir sınav… Önemli olan ne istediğinizi bilerek yılmadan, azimle bu yolda devam etmeniz. Bu nedenle, sınavın sonucu ne olursa olsun, kendinize olan inancınızı asla kaybetmeyin, hayallerinizin peşinden koşmaktan da kesinlikle vazgeçmeyin. Unutmayın ki sizlerin değerinizi belirleyen sadece birkaç saatlik bir sınav olamaz. Yükseköğretim Kurumları Sınavı’ na girecek tüm adaylara başarılar diliyorum. Şansınız bol olsun”

GÜRÜLTÜYE GÖZ AÇTIRMAYACAKLAR
Öte yandan, Başkan Görkem Duman, sınav esnasında gürültü kirliliği yaşanmaması adına Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün görev başında olacağını, gürültü yapanlara göz açtırmayacaklarını söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir